FAQ - nejčastější dotazy


Můžu přijít jen na jednu konzultaci?

Samozřejmě ano. Můžete se registrovat na kterýkoli kurz a využít tak jakékoli služby, které v Midwife poskytuji, tudíž i jednorázovou konzultaci.

Jak je to s registrací a platbou?

Registraci je možné provést online pomocí registračního formuláře a platbu lze provést pouze bankovním převodem (po registraci na kurz Vám bude zaslán email s podrobnými informacemi). Podrobnosti se dočtete ve Všeobecných podmínkách.

Jak zjistím termín svého kurzu?

V Midwife nemám pevně stanovené termíny kurzů.. Termíny jsou závislé na Vašich časových možnostech, tudíž se domlouvají individuálně až po registraci na daný kurz.

Jsou poplatky za kurzy hrazené pojišťovnou?

Midwife je soukromá poradna, která nemá smlouvu s žádnou zdravotní pojišťovnou a neposkytuje tak bohužel žádné služby hrazené z pojištění.

Může mi Midwife asistovat při domácím porodu?

V Midwife neprovádím domácí porody. Pomohu Vám však s přípravou na Váš porod díky kompletním předporodním kurzům a také Vám velmi ráda pomůžů najít tu nejlepší porodnici nebo jinou alternativu, která Vám bude nejvíce vyhovovat.

Půjdete se mnou do porodnice až budu rodit?

Porodní sály ve většině nemocnic neumožňují soukromým porodním asistentkám odrodit své klientky. Nabízím však návštěvu novopečené maminky po porodu k ujištění, že Váš pobyt v porodnici probíhá hladce a také Vám zodpovím potřebné otázky nebo obavy, které můžete mít během hospitalizace.